Namiot Gwiazda

Zastanawiasz się gdzie zorganizować swoje wydarzenie? Zapraszamy do winnic lub do współpracujących z nami gospodarstw gdzie w plenerze na winnicy lub koło kopek siana, łanów zbóż lub bali słomy oferujemy organizację eventów pod namiotem typy gwiazda. Zapewniamy catering z lokalnych produktów, a także oświetlenie nocą czy nagłośnienie na potrzeby organizowanych imprez. Na życzenie możemy zorganizować dodatkowe atrakcje jak parowanie wina i jedzenia, pokazy sommelierskie i inne. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy (spotkania integracyjne), biura podróży organizujące wycieczki turystyczne celem przeprowadzenia degustacji win czy wszystkich mieszkańców do organizacji okolicznościowych imprez rodzinnych.

Nasz namiot stanowi połączenie praktyczności namiotu z atrakcyjnym, przykuwającym uwagę wyglądem przy jednoczesnym zapewnieniu dużej powierzchni. Wydarzenie na wolnym powietrzu, w scenerii „country” pod namiotem typu gwiazda na pewno pozostanie na długo w Państwa pamięci i pozwoli się wyróżnić na tle innych miejsc.  

Czas trwania imprezy 4 godziny,
cena wynajmu gotowego rozbitego namiotu 1 000,00 zł/doba
przy założeniu grupy min 45 osób.

Oferujmy również wynajem namiotu bez obsługi w cenie 1 000 zł netto/doba zaś z obsługą 1 600,00 zł netto/doba + koszty paliwa (dowozimy do 100 km)

 


 

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić